Druk foliami metalizowanymi | Folie metalizowane - Warszawa


Działając na rynku drukarskim od 1987 roku, Drukarnia Aria: Druk cyfrowy, Warszawa, specjalizuje się w drukach profesjonalnych, oferując m.in. szeroko poszukiwany przez producentów druk foliami metalizowanymi. Cenione ze względu na swoje właściwości mechaniczne i barierowe, przede wszystkim większą wytrzymałość, stabilny współczynnik tarcia, świetną przyczepność po stronie aluminium i inne cechy przydatne w produkcji opakowań przemysłowych, folie metalizowane znajdują zastosowanie m.in. w przypadkach druku rotagrawiurowego i fleksograficznego.

Folie metalizowane powstają na podstawie folii przezroczystych w procesie metalizacji próżniowej. Polega on na pokryciu warstwy folii aluminium, co znacznie zwiększa ich właściwości techniczne i środowiskowe i poszerza możliwości zastosowania. Druk foliami metalizowanymi wybierany jest więc znacznie częściej, ponieważ ten materiał nie rwie się tak łatwo jak tradycyjna folia aluminiowa. Nie do przecenienia jest także znacznie niższy koszt produkcyjny tego typu opakowań i etykiet, ze względu na mniejsze zużycie aluminium niż w procesie produkcji standardowych opakowań. To właśnie dzięki temu druk foliami metalizowanymi wykorzystywany jest powszechnie do tak popularnych opakowań, jak oklejanie butelek w całości nieprzeźroczystymi etykietami, dające wyjątkowo przyciągający wzrok efekt czy pakowania na maszynach pionowych VFFS i poziomych HFFS.

Drukarnia Aria: Druk cyfrowy, Warszawa, dzięki własnemu parkowi maszynowemu, wykonuje druk foliami metalizowanymi oraz wiele innych zleceń drukarskich, dbając zawsze o satysfakcję klientów i z pełnym zaangażowaniem pochylając się nad każdym drukiem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom i sprawdzonym maszynom, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia, dbając o ich wysoką jakość i rozwiązania jak najkorzystniejsze nawet w przypadku tak drobnych druków, jakimi są okazjonalne ulotki czy katalogi branżowe. Gwarantujemy przyjazną obsługę, szybki termin realizacji zleceń i najwyższy stopień profesjonalizmu.Personalizacja    Druk zdrapek     Druk kopert     Sztancowanie     Złocenie     Druk UV     Kody kreskowe
Grawerowanie laserowe     Druk laserem     Tuby ozdobne