Drukowanie laserowe | WarszawaDrukowanie a grawerowanie laserowe


Osoby które szukają druku grawerskiego często biorą go za druk laserem. O ile logiczne jest to poprawne, to merytorycznie są to dwie różne rzeczy. Drukowanie laserowe jest przypisywany raczej maszynom drukującym na papierze, zaś grawer laserowy może być wykorzystywany na wielu powierzchniach. Warto nadmienić to rozróżnienie, aby nie wprowadzać mylących pojęć.

Druk grawerski laserem w technologii InPack™ - dbałość o długowieczność maszyn.

W maszynach Speedy zastosowano system InPack™, który zapewnia czystość lasera podczas grawerowania.  Przekłada się to bezpośrednio na trwałość urządzeń i jakość grawerunku. Technologia  InPack™ chroni najbardziej wrażliwe części układu, takie jak soczewki, osie i napęd, ograniczając możliwość zatarcia urządzenia oraz zmniejsza ryzyko błędu przy wykonaniu zlecenia.

Speedy - najszybsza

Jednym z głównych walorów maszyn Speedy jest ich szybkość. Klienci decydujący się na druk laserem grawerskim na pewno docenią prędkość działania tych maszyn, która osiąga 4,2 m/s.
Szybkość działania maszyn generuje większą wydajność, która przekłada się bezpośrednio na zwiększenie obrotu i maksymalizację zysków.

Konstrukcja pełna możliwości

Ogromną zaletą maszyn grawerujących Speedy jest podwójne źródło laseru. Pozwala to na znaczne poszerzenie oferty. Wykorzystanie funkcji Flexx umożliwia jednym kliknięciem myszki naprzemiennie aktywować źródła laserów. Drukowanie laserowe jest wtedy możliwe w zasadzie na każdym z materiałów. Od plastiku, po drewno, szkło, czy metal. Można wykorzystać dwa źródła laserowania w jednym zadaniu bez ręcznego zmieniania oprzyrządowania. Co znacznie ułatwia pracę i skraca czas realizacji zleceń.
Niewątpliwą zaletą konstrukcyjną drukarek serii Speedy jest wielofunkcyjność stołów do cięcia. Wyposażenie stołów w akrylowe ramy i system odsysania podciśnieniowego pozwala na optymalizację działania w zależności od rodzaju zlecenia. Ponieważ odsysanie sprawdzi się przy cięciu folii,  natomiast przy grawerowaniu w akrylu użyjemy ram bądź siatek.

Komfort zarządzania

Kluczową zaletą produktów Speedy jest system zarządzania JobControl. To innowacyjne oprogramowanie jest skorelowane ze wszystkimi podstawowymi programami graficznymi. Oraz pozwala wysyłać wzory do lasera zarówno z komputerów PC, jak i Mac.

Jednym z miejsc, w których dostępne są grawerki z serii Speedy, jest Warszawa. Tu znajduje się siedziba naszej firmy, w której mogą Państwo bezpośrednio zapoznać się z zaletami i funkcjonalnością maszyn. W ramach naszych usług świadczymy także druk zdrapek, sztancowanie i druk UV.Personalizacja    Druk zdrapek     Druk kopert     Sztancowanie     Złocenie     Druk UV     Kody kreskowe
Grawerowanie laserowe     Druk laserem     Tuby ozdobne