Sztancowanie - Warszawa


Drukarnia Aria to przedsiębiorstwo o długiej tradycji i doświadczeniu. Jedną z usług, które proponujemy jest sztancowanie (Warszawa),  wycinanie, nacinanie różnych kształtów z papierów i kartonów jak i perforowanie druków, ulotek reklamowych, różnego rodzaju bonów promocyjnych, kuponów, plomb itp. Nacinanie i perforacja może być naniesione na druk w nieograniczonej ilości i miejscu pozwalające na wszechstronne wykorzystanie tego produktu.

Usługi te wykonujemy na arkuszu w formacie od B1/ A1 do użytku wielkości wizytówki.

Klienci mogą wybrać nacinanie i perforowanie na papierach samokopiujących, samoprzylepnych kredowanych, a także na kartonach i papierach offsetowych.

Podejmujemy się wykonania zlecenia na pojedynczych arkuszach bądź w ilościach wielkonakładowych. Usługa ta możliwa jest dzięki zastosowaniu skomplikowanych nowoczesnych laserowych urządzeń wykrawających jak i tradycyjnych niezawodnych wykrojników pozwalających na zachowanie bardzo dużej precyzji operacji.

Bogata oferta drukarni Aria, dedykowana jest zarówno do dużych firm i korporacji jak i do pojedynczych klientów. Długoletnie doświadczenie i precyzja pozwalają drukarni wciąż zyskiwać nowych klientów.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

 


Personalizacja    Druk zdrapek     Druk kopert     Sztancowanie     Złocenie     Druk UV     Kody kreskowe
Grawerowanie laserowe     Druk laserem     Tuby ozdobne