Tuby ozdobne


Atrakcyjne opakowanie produktu coraz częściej ma kluczowy wpływ na jego sprzedaż. Przyciąga bowiem uwagę klientów i zachęca do zakupu. Szczególnie jeśli jest funkcjonalne, estetycznie wykonane i ma niebanalny kształt. Towary oryginalnie zapakowane cieszą się większą popularnością, dlatego coraz więcej firm decyduje się zainwestować w niesztampowe opakowania. Tuby ozdobne to doskonały pomysł na nietuzinkowy sposób pakowania towarów. Znajdują one coraz szersze zastosowanie. Najczęściej są wykorzystywane przez branżę spożywczą, ale coraz częściej pakuje się w nie także inne produkty.

Opakowania w kształcie ozdobnych tub są produkowane z wysokogatunkowej tektury, składającej się z kilku sklejonych ze sobą warstw, którą zwija się spiralnie aby w efekcie uzyskać efektowny, cylindryczny kształt. Proces ich wytwarzania dzieli się na kilka etapów. Każdy z nich jest niezwykle ważny, dlatego musi przebiegać według wcześniej ustalonego, szczegółowego planu. Tuby ozdobne są produkowane ze szczególną dbałością o detale, tak żeby finalny produkt spełniał najwyższe wymagania klientów. Muszą być niezawodne, ponieważ będą w nie zapakowane i przechowywane przeróżne towary.

Każda tuba ozdobna przez nas oferowana, cechuje się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdza się jako opakowanie do produktów spożywczych, ale także innych materiałów. W zależności od potrzeb i zastosowania jest zaopatrzona w metalowe, plastikowe lub tekturowe wieczko, które ułatwia otwieranie i zamykanie tuby. W zależności od produktu, jaki będzie przechowywany w tego rodzaju opakowaniu, może być dodatkowo wyposażona w specjalną membranę, która skutecznie chroni przed wilgocią.

Ozdobne tuby przez nas oferowane znajdują szerokie zastosowanie. Służą jako efektowne opakowanie dla różnorodnych produktów spożywczych, ale także kosmetyków czy alkoholi. Są także doskonałą dla nich ochroną, skutecznie zabezpieczając znajdujące się w ich wnętrzu towary przed uszkodzeniem. Mogą być także używane do pakowania dokumentów, map, obrazów, tkanin i innych materiałów, które nie powinny być zginane.

Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. W jej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości tuby ozdobne o wymiarach idealnie wpasowujących się w indywidualne potrzeby klientów. Świetnie sprawdzają się jako opakowania do przeróżnych produktów, ale także z powodzeniem są wykorzystywane do celów marketingowych, jako skuteczne narzędzie reklamy i promocji konkretnej firmy czy też marki.


Drukujemy na nowoczesnych maszynach do formatu B2:  książki, katalogi, ulotki także w nakładach jednostkowych.

Wykonujemy opakowania, kartonowe formy przestrzenne, stojaki, stoiska ekspozycyjne, handlowe itp…

Druki numerowane o dowolnej kombinacji liter, znaków i cyfr wyliczanych z algorytmów.Personalizacja    Druk zdrapek     Druk kopert     Sztancowanie     Złocenie     Druk UV     Kody kreskowe
Grawerowanie laserowe     Druk laserem     Tuby ozdobne