Personalizacja


Nadruki na kartonach, papierach kredowanych i samokopiujących


Drukarnia Aria działa na polskim rynku już od 1987 roku, świadcząc najwyższej jakości usługi projektowania i druku, jakimi może pochwalić się Warszawa. Długoletnie doświadczenie oraz tradycja pozwalają wychodzić naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi takie jak druk książek, katalogów czy ulotek, a także wykonywanie opakowań kartonowych (oferujemy wysokiej jakości nadruki na kartonach), stojaków, stoisk reklamowych oraz form przestrzennych. Niezależnie od tego czy w grę wchodzi druk na papierach samokopiujących, czy też druk na papierach kredowanych, nieodmiennie oferujemy tę samą najwyższą jakość.

Jedną z dodatkowych usług, w których się specjalizujemy jest personalizacja.
Polega ona na indywidualnym oznakowaniu produktu kodem kreskowym stałym lub kroczącym bądź numerem o dowolnej kombinacji znaków, cyfr, liter itp... wyliczanym z algorytmu lub z dowolnej bazy przedstawionej przez klienta albo przygotowanej przez naszą firmę. Drukarnia używa sprawdzonych, nowoczesnych maszyn do formatu B3, których producentem jest Konica Minolta nasz długoletni partner handlowy.

Dodatkowym zabezpieczeniem może być także wykorzystanie możliwości druku farbami bezbarwnymi widocznymi jedynie przy oświetleniu produktu światłem ultrafioletowym albo zastosowanie mikrodruku tj. efektu wykorzystanego przy produkcji banknotów i papierów wartościowych jak i naklejek hologramowych z indywidualnym oznakowaniem. Zabezpieczenia te nanosimy na papiery i kartony offsetowe, wykonamy w ten sposób druk na papierach samokopiujących, samoprzylepnych w gramaturach od 60 do 350 g/m2.

Klient może zapoznać się z bogatą ofertą i wybrać odpowiedni surowiec, na przykład zdecydować się na druk na papierach kredowanych. Podejmujemy się produkcji w ilościach seryjnych i jednostkowych. Wykonamy profesjonalne nadruki na kartonach. Bogate doświadczenie i znajomość wymagającego rynku, jakim jest Warszawa, pozwalają wychodzić naprzeciw jego potrzebom.


Dzięki tym usługom, możliwa jest profesjonalna personalizacja i zabezpieczenie druku, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

 


Personalizacja    Druk zdrapek     Druk kopert     Sztancowanie     Złocenie     Druk UV     Kody kreskowe
Grawerowanie laserowe     Druk laserem     Tuby ozdobne