Druki ścisłego zarachowania | Kody kreskowe


O tym, jak istotne w codziennej pracy są druki ścisłego zarachowania, wie każdy przedsiębiorca zaczynający swoją działalność na rynku biznesowym. Druki ścisłego zarachowania, których używanie ustalają przepisy prawne, pozwalając na uporządkowanie spraw nie tylko księgowych w firmie, do których dostęp mają tylko wyznaczone osoby. Druki ścisłego zarachowania i kody kreskowe znajdujące się często na ich różnych typach, jak kwity czy blankiety, są bowiem niezbędne do prowadzenie ewidencji sprawdzanej w pierwszej kolejności w wypadku kontroli skarbowej w firmie. Pozwalają na odtworzenie działań finansowych firmy, jej wydatków i przychodów, a kody kreskowe nanoszone na tego typu dokumenty uniemożliwiają ich zamianę. To dzięki temu firma ma możliwość rzetelnej ewidencji drukami ścisłego zarachowania i nadzoru nad obiegiem dokumentów.

Wśród najczęściej wykorzystywanych w firmach druków ścisłego zarachowania z których wiele posiada także kody kreskowe, znajdują się m.in. arkusze spisu z natury, kwitariusze przychodowe, bloczki opłaty targowej, kasa przyjmie (KP), czeki gotówkowe, gwarancje ubezpieczeniowe należytego wykonania umowy, a także karty drogowe.


Wymienione powyżej i wiele innych druków niezbędnych do prowadzenie właściwej i poprawnej ewidencji w codziennym życiu firmy, oferuje Drukarnia Aria: Druk cyfrowy, Warszawa działająca na rynku drukarskim stolicy od 1987 roku. Działając pierwotnie jako pośrednik kompleksowej obsługi działów marketingu i zaopatrzenia firm w opakowania i produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania, od 1992 roku zdecydowaliśmy się na własną produkcję tego typu zaopatrzenia firmowego. Własny park maszynowy i doświadczenie zdobyte na rynku drukarskim pozwoliły nam na stworzenie dla naszych klientów wyjątkowej oferty i realizowanie nawet najbardziej nietypowych zleceń. Wśród naszych propozycji wydruków są książki, ale też katalogi reklamowe, zdrapki, koperty, ulotki okazjonalne, druk na filiach metalizowanych oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Drukarni Aria: Druk cyfrowy, Warszawa i bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.Personalizacja    Druk zdrapek     Druk kopert     Sztancowanie     Złocenie     Druk UV     Kody kreskowe
Grawerowanie laserowe     Druk laserem     Tuby ozdobne