Złocenie opakowań

Piękne, dobrze zaprojektowane opakowanie to zazwyczaj pierwszy powód, dla którego klienci sięgają po dany produkt. Choć jego podstawową funkcją jest ochrona towaru, to opakowanie daje ogromne pole do popisu pracownikom marketingu. Jednym ze sposobów na przyciągnięcie wzroku klienta i zdobycie jego zainteresowania jest złocenie opakowań. Uzyskany tym sposobem połysk dodaje opakowaniom elegancji i szlachetności, jest wyróżnikiem produktów luksusowych. W tego rodzaju opakowaniach często sprzedawane są wysokiej jakości wyroby cukiernicze, perfumy, biżuteria i inne ekskluzywne towary.

Złocenie opakowań to tylko jedna z naszych propozycji. W ofercie naszej drukarni, której lokalizacją jest Warszawa, jest także złocenie folderów. To najprostszy i najskuteczniejszy sposób na uatrakcyjnienie wydruku. Folder poddany złoceniu z pewnością wyróżnia się na tle innych i jest bardzo skuteczną formą reklamy. Złocenie folderów, na przekór nazwie, może być wykonane w różnych kolorach. To oferta dla firm z różnych branż, którym zależy, by ich oferta była przedstawiona w estetyczny i niecodzienny sposób. Pracowaliśmy już między innymi dla towarzystw ubezpieczeniowych, wydawnictw, biur podróży czy agencji reklamowych. Wszystkie produkty oferowane przez naszą drukarnię wykonywane są z pomocą nowoczesnych maszyn, a naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

Złocenie folderów - Warszawa

Złocone materiały reklamowe i marketingowe to gwarancja tego, że Twoja oferta nie pozostanie niezauważona. Te zazwyczaj kilkustronicowe broszury są niezwykle przydatne podczas targów czy innych imprez branżowych, gdzie jest duża szansa na zdobycie nowych klientów i szerokie zareklamowanie swoich działań. Złocone materiały reklamowe to doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu. Jeżeli Twoim polem działania jest Warszawa i interesuje cię złocenie opakowań czy złocenie folderów to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy profesjonalne usługi na wysokim poziomie i w konkurencyjnych cenach.Personalizacja    Druk zdrapek     Druk kopert     Sztancowanie     Złocenie     Druk UV     Kody kreskowe
Grawerowanie laserowe     Druk laserem     Tuby ozdobne